Поднос пластиковый под дерево 33х25 см желтый
Поднос пластиковый



Сипаттамалары
| Основные | |
|---|---|
| Материал | Пластик |
| Ручки | Нет |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Желтый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес в гр | 260 гр |
| Высота | 20 мм |
| Длина | 330 мм |
| Ширина | 250 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 3 427 ₸

