Поднос пластиковый под дерево 38х29 см желтый
Поднос пластиковый



Сипаттамалары
| Основные | |
|---|---|
| Материал | Пластик |
| Ручки | Нет |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Желтый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес в гр | 271 гр |
| Высота | 20 мм |
| Длина | 380 мм |
| Ширина | 290 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 3 830 ₸

