Поднос металлический (60х40х2см) 0.5мм
Поднос





Сипаттамалары
| Основные | |
|---|---|
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Ручки | Нет |
| Форма | Прямоугольная |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (г) | 715 |
| Высота | 20 мм |
| Длина | 600 мм |
| Толщина материала | 0.5 мм |
| Ширина | 400 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 4 019 ₸


