Прямоугольный поднос (60х40х5см) 0.7мм
Поднос




Сипаттамалары
| Основные | |
|---|---|
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Ручки | Нет |
| Форма | Прямоугольная |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (г) | 1050 |
| Высота | 50 мм |
| Длина | 600 мм |
| Толщина материала | 0.7 мм |
| Ширина | 400 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 5 363 ₸

