Наборы машинок грузовики 8 шт
Наборы машинок



Сипаттамалары
| Основные | |
|---|---|
| Материал | Пластик |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Разные цвета |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 350 г |
| Высота | 35 мм |
| Габариты упаковки | 4*19*30 см см |
| Длина | 45 мм |
| Ширина | 30 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 4 704 ₸

