Мини конструктор Куроми вид 1
Конструктор Куроми







Сипаттамалары
| Основные | |
|---|---|
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Пластик |
| Пол | Унисекс |
| Тематика | Животные |
| Тип конструктора | 3D |
| Цвет | Разные цвета |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 37 г |
| Диаметр упаковки | 40 мм |
| Длина упаковки | 105 мм |
| Ширина упаковки | 75 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 2 352 ₸

