Поддон для кассет с рассадой 52х31х3,5 см 64310 (002)

Сипаттамалары
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Назначение | Для рассады |
| Состояние | Новое |
| Тип | Кассета |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.123 кг |
| Внешний код | М-И |
| Высота | 35 мм |
| Длина | 520 мм |
| Материал | Полистирол |
| Фирменный товар | 16:00 (+1) |
| Ширина | 310 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 750 ₸

