Стальная штанга для сучкореза 1,5 м Palisad 68419 (002)
Сипаттамалары
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Palisad |
| Страна производитель | Германия |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.63 кг |
| Длина | 1500 мм |
| Материал | Сталь |
| Материал шланга | сталь |
| Цвет | фиолетовая |
| Ширина | 40 см |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 4 470 ₸

