Черенок белый 30 мм Элит Palisad 68445 (002)
Сипаттамалары
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Palisad |
| Страна производитель | Россия |
| Материал | Дерево |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.49 кг |
| Длина | 1200 мм |
| Материал шланга | дерево |
| Цвет | Бежевый |
| Ширина | 30 см |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 1 850 ₸

