Кровавое ожерелье на хэллоуин красное
Кровавое ожерелье





Сипаттамалары
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Пол | Женский |
| Цвет | Красный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 12 г |
| Длина | 300 мм |
| Замок | Карабин |
| Стиль исполнения | Готический |
| Толщина | 2 мм |
| Ширина | 25 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 1 277 ₸

