Дневник школьный күнделік kundelik 42 страницы белый
Дневник школьный









Сипаттамалары
| Основные | |
|---|---|
| Количество листов тетради/дневника | 42 |
| Линовка | Косая линия |
| Пол | Унисекс |
| Страна производитель | Казахстан |
| Тип | Дневник |
| Язык издания | Русский |
| Обложка | |
| Материал обложки | Картон |
| Поверхность | Глянцевая |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина | 175 мм |
| Толщина | 5 мм |
| Ширина | 205 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 1 286 ₸

