Чехол для Huawei NOVA3 Batman синий
Чехол для смартфона Huawei NOVA3




Сипаттамалары
| Основные | |
|---|---|
| Модели телефона | Huawei NOVA3 |
| Назначение | Для телефона |
| Производитель | Huawei |
| Цвет | Синий |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес, г | 22 |
| Высота | 155 мм |
| Глубина | 8 мм |
| Ширина | 73 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 2 270 ₸

